Vollmer’s – z miłości do psów.

Pies niewątpliwie jest najlepszym przyjacielem człowieka. Co może zrobić człowiek, aby mu się za tą niezwykle lojalną, bezwarunkową miłość odwdzięczyć? Zadbać o jego szczęście i zdrowie. Do szczęścia psa nie trzeba dużo więcej niż uwaga, pieszczoty, smakołyki oraz ruch. O zdrowie trudniej zadbać, gdyż w dużej mierze uwarunkowane jest pożywieniem, które podajemy pupilowi. Weterynarze biją na alarm, wskazując na duży wzrost zachorowalności na raka oraz inne śmiertelne choroby wśród czworonogów. Powszechnie wiadomo, że niektóre rasy są bardziej od innych predysponowane do pewnych chorób, lecz wzrost ów dotyczy wszystkich ras. Naukowcy źródła problemu dopatrują się w toksynach zawartych w kiepskim jedzeniu, czyli najpopularniejszych karmach dla zwierząt, które statystycznie wybiera około 90% Polaków.

Vollmer’s​ od około 45 lat wytwarza wyłącznie wysokiej jakości naturalną karmę, której głównym składnikiem jest przebadane weterynaryjnie mięso kwalifikujące się do spożycia przez ludzi. Gwarancję jakości i świeżości zapewniają zaufani miejscowi dostawcy, częste kontrole oraz wysokie standardy obowiązujące w Niemczech, gdzie karma jest produkowana. Vollmer’s zapewni Państwa czworonogom odpowiednio zbilansowane, odżywcze, specjalistyczne i bezpieczne pożywienie. Nasze produkty nie zawierają roślinnych zastępników i nośników białka oraz wypełniaczy, co sprawia, że są trawione aż w 92 procentach. ​Wpływa to korzystnie na ilości zjadanej przez psa karmy a co za tym idzie na częstotliwość wypróżniania.

Co nas wyróżnia:

● Ponad 45 lat doświadczenia w produkcji naturalnej karmy wysokiej jakości

● Nasze produkty nie są testowane na zwierzętach

● Używamy wyłącznie przebadanego mięsa kwalifikującego się do spożycia przez ludzi

● Gwarancja jakości i świeżości zapewniana przez miejscowych dostawców oraz niemieckie standardy

● Nie stosujemy roślinnych nośników białka i wypełniaczy

● Trawienność sięgająca aż do 92%

● Kochamy psy i naszym nadrzędnym celem jest ich dobro

Warto podkreślić fakt, że nie prowadzimy doświadczeń na zwierzętach.

Od momentu założenia, firma Vollmer’s udowodniła, że wysokiej jakości karma może być produkowana bez doświadczeń na zwierzętach, którymi zniesławiło się bardzo wiele dużych marek. Maksymą naszej firmy jest “Z miłości do psów”, jeśli więc podajecie Państwo swoim czw ​ oronogom karmę Vollmer’s, możecie być pewni, że otrzymają oni zróżnicowane, wysokiej jakości, a nade wszystko zdrowe pożywienie.